Pożar w Ebhausen w Niemczech

pozar w ebhausen - zobaczW 2013 roku w Niemczech wybuchł pożar na terenie rodzinnej farmy. Wówczas zginęło tam aż 86 wielbłądów. Ogień pojawił się nad ranem. I wówczas był on na tyle duży, że aż 100 strażaków brało udział w gaszeniu pożarów. Z wszystkich zwierząt jakie się tam znajdowały tylko pięć z nich przeżyło.Na pewno dla właściciela farmy było to bardzo poważne wydarzenie w jego życiu. Stracił on tak naprawdę cały swój dobytek. Również bardzo dużym szokiem było stracenie aż tylu zwierząt. Co ważne mimo że pożar został dość szybko ugaszony to jednak jego kompletne dogaszenie może trwać dość dużo. Na szczęście dużo osób zdecydowało się na pomoc.

Farma ta bowiem była bardzo często odwiedzana przez różne osoby. Również co ważne zwierzęta te brały udział w zajęciach terapeutycznych. Dlatego też właściciel mógł liczyć na sporą pomoc. Choć ja się okazało po podliczeniu strat koszty naprawy i tego by farma znów mogła funkcjonować sięga aż 2 miliony euro. Dlatego też właściciel nie wie czy kiedykolwiek znów będzie prowadził swą farmę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation